Spor ve Kültürel Etkinlikler
Masa Tenisi - Futbol - Basketbol - Voleybol - Satranç


Eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirmenin temel aktivitelerinden olan spor faaliyetleri için gerekli organizasyonlar yurdumuzda öğrencilerimize sunulmaktadır. Boş vakitlerin hosça değerlendirilmesi, arkadaşlık-dostluk bağlarının kuvvetlendirilmesi ve maneviyatın yükseltilmesine katkı sağlayan sosyal etkinlikler ve kültürel faaliyetler Enderun'da...
 




Kamp ve Geziler
Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?

Kimine göre okuyan, kimine göre gezen bilir. Bizce okurken gezenler daha çok şey bilir. Enderun Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, profesyonelce planlanmış kamp ve gezi programları ile öğrencilerine, eğlendirirken üreten aktiviteler sunar.
 




Güvenlik

7/24 kameralar ile denetlenen yurdumuzun her köşesinde huzur ve güven içerisinde olacaksınız. Kartlı ve şifreli giriş sistemi ile yabancıların yurdumuza girişi mümkün değildir.

 
Günde 3 Öğün Yemek Hijyenik ve Lezzetli
Sabah-Öğle-Akşam için hijyenik ve lezzetli yemek Enderun'da


Türk mutfağını çok iyi bilen aşçılarımızın öğrencilere sunduğu eşsiz lezzetler ile beklentilerin ötesinde bir beslenme konsepti öğrencilerimizi bekliyor.

İkinci Öğretim Öğrencilerine
İkinci Öğretimliler, farklı eğitim saatlerinden dolayı mağdur olmayacaklar. İkinci Öğretim Öğrencilerinin eğitim saatlerine uygun yemek imkanı.
 

 
 
 
KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
 2021-2022 DÖNEMİ   KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR. 

SINIRLI SAYIDA KONTENJAN

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kayıtlarımız Başlamıştır
 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kayıtlarımız Başlamıştır


 
   
Aziziye Mahallesi Mor Sokak No:22 Karatay/KONYA
0332 350 37 35 - 05545513805