Spor ve Kültürel Etkinlikler
Masa Tenisi - Futbol - Basketbol - Voleybol - Satranç


Eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirmenin temel aktivitelerinden olan spor faaliyetleri için gerekli alt yapı yurdumuzda öğrencilerimize sunulmaktadır. Boş vakitlerin hosça değerlendirilmesi, arkadaşlık-dostluk bağlarının kuvvetlendirilmesi ve maneviyatın yükseltilmesine katkı sağlayan sosyal etkinlikler ve kültürel faaliyetler Enderun'da...
 
Kamp ve Geziler
Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?

Kimine göre okuyan, kimine göre gezen bilir. Bizce okurken gezenler daha çok şey bilir. Enderun Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, profesyonelce planlanmış kamp ve gezi programları ile öğrencilerine, eğlendirirken öğreten aktiviteler sunar.
 
İnternet ve Televizyon
Bilinçli İnternet Eğitimin Temelidir.

Yüksek Band internet erişimi ile bilgiye erişimin 24 saat sağlandığı Enderun Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'nda öğrencilerimiz boş vakitlerini TV ve dinlenme odalarında değerlendirebilmektedir.
Güvenlik

7/24 kameralar ile denetlenen yurdumuzun her köşesinde huzur ve güven içerisinde olacaksınız. Kartlı giriş sistemi ile yabancıların yurdumuza girişi mümkün değildir.

 
Günde 3 Öğün Yemek Hijyenik ve Lezzetli
Sabah-Öğle-Akşam Üç öğün hijyenik ve lezzetli yemek Enderun'da


Türk mutfağını çok iyi bilen aşçılarımızın öğrencilere sunduğu eşsiz lezzetler ile beklentilerin ötesinde bir beslenme konsepti öğrencilerimizi bekliyor.

İkinci Öğretim Öğrencilerine
İkinci Öğretimliler, farklı eğitim saatlerinden dolayı mağdur olmayacaklar. İkinci Öğretim öğrencilerinin eğitim saatlerine uygun yemek imkanı.
 

 
 
 
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Kayıtlarımız Başlamıştır

 
   
Aziziye Mahallesi Mor Sokak No:22 Karatay/KONYA
0332 350 37 35 - 05545513805